Pubg mobile uc nasıl yüklenir?

pubg mobile uc

21.11.2020 15:40

PUBG Mobile uc Nasıl Yüklenir?

PUBG oyununun çok tutulmasıyla eğlence mobil platforma da taşındı. PUBG Mobile hem ücretsiz olması hem de emülatör programlarıyla birlikte çalıştırılabiliyor olması sebebiyle bilgisayarda da oldukça fazla oyuncu kitlesi elde etti. Oyun için yeni kostümler elde etmek isteyenlerin geneli PUBG Mobile E-pin yüklemek için mıdasbuy'ı tercih etti. 


landofepin de daha uygun fiyata pubg mobile uc alarak. Mıdasbuy üzerinden daha zahmetsiz ve fazla beklemeden yükleme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Sizlerde PUBG Mobile E-pin  oyun parası nasıl yüklenir sorusunun cevabını arıyorsanız yazımızda aradığınız cevabı bulacaksınız.


PUBG Mobile E-Pin Nedir? Nasıl Elde Edilir?

PUBG Mobile E-pin, oyun içi hesabınızda kullanmak amacıyla satın almış olduğunuz UC paranızı kullanmak için şifrenizi özel bir elektronik şifre haline getiren sistemdir.


PUBG Mobile E-Pin Mıdasbuy Üzerinden Oyun Hesabına Nasıl Yüklenir?

mıdasbuy üzerinden oyundaki hesabınıza UC yüklemek istiyorsanız öncelikle E-pin satın almalısınız. Örneğin landofepin.com sitemizden E-pin aldığınızı varsayalım. Satın aldığınız e-pini oyundaki hesabınıza yüklemek için mıdasbuy sitesini kullanacaksınız.

Pubg mobile E-pin ile mıdasbuy üzerinden hesabınıza pubg mobile uc yüklemek için aşağıdaki adımları takip edin;


E-Pin Satın Alın.

Buradan https://www.mıdasbuy.com/mıdasbuy/tr/redeem/pubgm sitesinin E-pin yükleme sayfasına gidin.

Burada karşınıza Oyuncu No Doğrulama ve E-PİN çizgisel kutusu çıkacak. 

PUBG Mobile oyununu açın ve sağ üstteki profil fotoğrafınıza tıklayın.

Oyuncu No bilgisi karşınıza çıkan pencerede gözükecektir. Hemen üzerindeki kopyala sembolüne tıklayın.

Bu kodu mıdasbuy sayfasındaki Oyuncu No Doğrulama kutusu içerisine yapıştırın.

Bu kodu girdikten sonra oyun içerisindeki kullanıcı adınız gözükecektir. Lütfen yükleme yapacağınız hesap adının doğru gözüktüğünden emin olun.

Satın aldığınız E-pin şifresini giriniz. Ardından OK'a basın. Ardından karşınıza çıkan "Bu öğe alınsın mı?" sorusuna tamam butonuna tıklayarak PUBG Mobile UC yükleme işlemini tamamlıyoruz.

Oyuna giriş yaptığınızda satın aldığınız PUBG Mobile UC tutarının hesabınıza yüklendiğini göreceksiniz.