Metin2 ep nasıl yüklenir?

metin2

22.11.2020 23:30

Metin2 ep nasıl yüklenir?

Metin2 oyununda da oynadığınız karakterin daha ileri seviyelere yükselmesi, güçlenmesi ve oyun içerisinde daha güçlü bir oyuncu olmanız için Metin2 oyun parası yüklemeniz gerekmektedir. Eğer Metin2 oyun parası nasıl yüklenir cevabını merak edenlerdenseniz. Bu içerikte sizlere Metin2 oyun parasının nasıl yükleneceğini sizlere göstereceğiz.

Metin2 için nakit parayla satın alabileceğiniz iki çeşit para birimi bulunmaktadır. Bunlardan biri Won dur. Won, oyunda kullanılan 100.000.000 Yang ile eşdeğerdir. Yang oyundaki ana para birimıdir. Birde ek olarak Ejder Parası bulunmaktadır. Bu para birimi sayesinde oyun içerisindeki markette karakteriniz için alışveriş yapabilirsiniz. Böylece karakteriniz çok daha güçlü olacaktır.

İsterseniz şimdi sizlere Metin2 oyun parası nasıl yüklenir  cevabını verelim. Metin2 hesabınıza para yüklemek için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz;

Metin2 Hesabına Won yükleme.

Öncelikle oyun hesabınıza Won yükleyebilmeniz için sitemiz üzerinden linke tıklayıp  metin2 Epin satın almanız gerekmektedir. Epin satın aldıktan sonra aşağıdaki adımları takip ediniz

  • sitemiz üzerinden ep alımlarınızda Gamefo rge Epin kodu teslim edilecektir. 

Metin2 ödeme sayfasında E-Pin seçtikten sonra hesabınıza yükleyebilirsiniz


Epin Nedir?

Metin2 Epin, oyun içerisindeki hesabınıza yükleme yapmanızı sağlayan 20 haneli koddur. Bu kodu oyun içerisinde belirli kısımlardan girerek etkin hale getirebilirsiniz. Böylece koda karşılık gelen bakiye hesabınıza yüklenecektir. Örneğin 92A6-AE37-94AE-E7E6-646C olarak belirtilen bir kod, bir zamanlar 3 Euro olarak bir oyuncunun hesabına yüklenmiş olan Epin kodudur.